Turan Ay

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ordan Burdan
  4. »
  5. En Para Nedir? (QNB Finansbank Enpara)

En Para Nedir? (QNB Finansbank Enpara)

Turanay Turanay -
2509 0

Bir çok banka ile çalışmışızdır, ancak enpara bankacılık sektöründe çığır açan ve emin adımlarla ilerleyen hatta diğer bankalarında taklit etmeye başladığı bir sistemin adıdır enpara.

Bilindiği gibi bankalar, insanların 21. Yüzyılda en çok meşgul oldukları kurumlar arasındadır. Çünkü bankacılık hizmetleri, hayatımızın her alanında bizim için devreye girmekte, ve yaşam araçlarımızdan biri olan para kazanma yöntemimizi yönetmektedir. Bu para trafiğini yönetmesi karşılığında da, doğanın garip bir çelişkisi olarak bizden yine para talep etmektedir. İşte bu nedenle de birçok banka yasal tefecilik konumuna gelmiş, ancak yine de bireylerin kullanım alanlarına girmişlerdir. Fakat itiraf etmeliyiz ki, para ödeme ve çekme gibi muhtelif konularda, bankaların vermiş oldukları hizmet son derece mühimdir.

QNB Finansbank Enpara

Bu anlamda en çok canı yakan husus da, hesap işletim ücreti ile havale ya da eft ücretleri olmaktadır. Ancak artık gelişen teknoloji ve sektör deneyimi, bunu da ortadan kaldırmayı başarmıştır.

Bilindiği gibi son yılların en başarılı bankaları arasında bulunan Finansbank, bankaların bize karşı uyguladığı ciddî ve yapay resmîyetten uzak bir mizâhi mizansen ortaya koymaktadır. Üstelik bizden herhangi bir bankacılık işlemi için ücret almadan! Bu yeni sistemin adı Enpara olarak lügatimize girmiş durumda.

Sâdece internet bankacılığı olan bir şube gözüyle bakabileceğimiz bu sistem, herhangi bir havale ya da eft para transferi ücreti almamaktadır. Bunun yanı sıra hesap işletim ücreti de yok. Üstelik hiç beklemediğiniz anda size birçok kampanya ya da fırsat da sunabilmekte. Birden hesabınıza iade edilmiş harcama tutarlarınızı görürseniz de şaşırmayın, bu da müesseseden…

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir